שער קונזולי

קונזולי

השער מרחף באוויר ונתמך על ידי גשר. בחלקו התחתון של השער מותקנת מסילה במידה הדרושה (המידה נקבעת מהמיפתח אותו נדרש לסגור). שערים מסוג זה מותקנים בסקטור הפרטי והתעשייתי.

שער קונזולי מרחף קל

התקנה של שער הזה דורשת ניסיון תכנון והתקנה נכונה. חברתנו מתמחה בייצור והתקנה שערים קונזוליים תוך הקפדה על שילוב מערכות בטיחות הנדרשות והמנועים המתאימים למשקל השער ואופי העבודה.

תוך הקפדה על ייצור לוח פיקוד המתאים למגוון אפשרויות הפתיחה הדרושות. חברת גילי ג.א. שערים מקפידה לשלב בין מתכת לטכנולוגיה חכמה. צרו קשר וקבעו פגישת ייעוץ.

שער נגרר הוא אחד משלושה סוגי שערים חשמליים נפוצים המשמשים כמחסומים למטרות שונות, החל מהבית הפרטי ובניין מגרי וכלה בבית חולים, קניון או בסיס צבאי. המחסומים משמשים לצורכי הגנה על המקום מפני פריצות וגניבות וכן כשמירה על הטריטוריה במקרים כגון חניות פרטיות. הם מגיעים במשקלים, גדלים, מחירים ומנגנוני פתיחה שונים בהתאם לדרישות וצורכי המקום. זה לא סוד שבארץ בכלל ובאזור תל אביב רבתי בפרט ישנה מכת מדינה של חניות. לא פעם אנו שומעים על מקרים בהם נהגים, על דעת עצמם מנכסים לעצמם חניות פרטיות למרות שלטים ברורים שהחניה הינה פרטים ומי שיחנה ייענש. יחד עם זאת, שער או מחסום חשמלי יהיה הפתרון האידיאלי למקרים אלו וכנראה שהישראלים מתחילים להפנים זאת מפני שאנו עדים לכמות הולכת וגדלה של אנשים שכבר הפנימו את העובדה ורוכשים לביתה, לעסק או לחניה שלהם מחסומים שכאלו.

אצל מי לקנות שער קונזולי

זה לא סוד שישנם הרבה חובבנים או שרלטנים בשוק המסגרות. הם מופיעים ונעלמים כפטריות לאחר הגשם ובמקרים של תקלות בשערים והמחסומים אין לאותם אנשים אשר רכשו מהם מוצר אין למי לפנות. אולם בימינו, ימי האינטרנט בכלל והרשתות החברתיות בפרט ניתן בכמה הקלקות פשוטות על המקלדת והעכבר למצוא בקלות לקבל את כל המידע אותו נרצה לדעת על חברה אשר מתמחה בהתאמות והתקנות של שער חשמלי וכל יתר סוגי השערים והמחסומים.

לרוב, ההמלצות שנבקש או הביקורות שנקרא על חברה מסוימת ברשתות החברתיות יהיו אותנטיות כי אם ישנה מגמה ברורה של המלצות לעומת ביקורות נוכל לדעת שהחברה אמינה וטובה ולהיפך. בנוסף, נוכל להיכנס לאתרים של אותן החברות ולהתרשם בתמונות מאיכות העבודה שלהן ומסוגי השערים.

אם כן, המלצתנו תהיה לעשות שיעורי בית ומחקר קטן לפני שפונים לחברה ולא לפנות לאחת באופן אקראי. מפני שעל הביטחון שלכם אסור להתפשר.

שער קונזולי – המקצועיות שלנו היא השקט הנפשי שלכם

'גילי ג.א שערים' מתמחה בייצור, שיווק והתקנת כל סוגי השערים האוטומטיים והבודות המסגרות השונות כגון: מדרגות, מעקות, סככות ועוד. מחפשים שער קונזולי לבית? מחסום חשמלי לעסק? או שער תת קרקעי לבניין המגורים שלכם? זה הזמן להרים אלינו טלפון ולקבל עצה טובה מהמומחים שלנו לגבי השער שיתאים לכם ביותר.

קונזולי
צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם
פרטי קשר

מהו שער קונזולי?

שער קונזולי הוא למעשה שער הנגרר על ידי מנוע חשמלי, והוא נחשב המסיבי והאיתן ביותר בקטגוריית השערים הנגררים, ומבוקש בסיטואציות שונות כמו למשל בפתחי מחנות ובסיסים צבאיים, מפעלים תעשייתיים רגישים, ובאתרים רגישים אחרים שדורשים אבטחה מקסימלית. קיימים שני סוגים עיקריים שיתוארו בהמשך. חברת גילי ג. א שערים מתמחה בכל סוגי השערים החשמליים וניתן לקבל ממומחיה מידע וייעוץ מפורט בתחום.

שירותי התקנות שערים קונזוליים מחברה מקצועית

בחברת גילי ג. א שערים הפרופילים המרכיבים את השערים עשויים פלדה, ומיוצרים במפעלי החברה ובבתי המלאכה שלה. ההתקנה של השערים נעשית בשטח ואצל הלקוח במועד שנקבע עימו. כמו כן, ניתן להוסיף אלמנטים שונים לשער, כמו שלטי התראה והכוונה, מנורות מהבהבות בעת פתיחה וסגירה של השער, עיניות וחיישנים לזיהוי מספרי רכבים, אפליקציות לטובת מורשים לכניסה וכדומה. במפעלים ביטחוניים ובמקומות רגישים מוסיפים גם מערכות כריזה, מצלמות אבטחה וחיישני תנועה. חברת גילי ג. א שערים בעלת מוניטין ללא רבב ורבים מלקוחותיה ממליצים לקבל ממנה שירותים מקצועיים מקיפים הכוללים ייעוץ, תכנון, ייצור, התקנה ותיקונים של שערים חשמליים. נציגי החברה הינם בעלי ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים מביצוע פרויקטים מורכבים לאורך זמן, לקהלי יעד מגוונים.

שער קונזולי – תכנון והתקנה

שער קונזולי מתכננים על פי דרישות הלקוח ובהתאם למפתח הקיים בכניסה למתחם.  להלן שני הדגמים הקיימים המבוקשים ביותר. 

  • שער קונזולי מרחף כבד –  נע על מסילות המותקנות על האדמה.  מיוצר מפרופילים העשויים פלדה, הנתמכים על ידי 4 גלגלים חרוטים הנושאים את כנף השער. הם מותקנים על גשר שגודלו הוא כמחצית ממפתח השער, ומותאמים במידותיהם למשקלו ונחשבים למסיביים ועמידים במיוחד. שערים אלו לרוב מיועדים לסגירת מפתחים גדולים במיוחד, והמנועים החשמליים שלהם נבחרים על פי גודל השער ומשקלו על מנת להניע אותו היטב וללא קושי לאורך זמן.
  • שער קונזולי מרחף קל – מרחף באוויר ונתמך על גשר שנבנה במיוחד על פי משקל הכנף. גלגלי השער נעים על מסילה שמידותיה נקבעות על גודל המפתח שיש לסגור. המנוע החשמלי נבחר על פי משקל הכנף ונועד להניע אותה ביעילות רבה. 

צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן