שער נגרר

שער נגרר מסילה תחתונה המותקנת ברצפה לאחר ביצוע יסוד מתאים כך שהמסילה ברזל זווית או מסילה עגולה מותקנת בצורה אופקית ובפלס לכל אורך המיפתח ולאורך אזור הגרירה. בחלקו התחתון של השער מותקנים גלגלים ממוסבים המתאימים לעמוד בתנאיי חוץ. גודל גלגלים נקבע על פי משקל השער.

התקנה של שער זה דורשת ניסיון תכנון והתקנה נכונה. חברתנו מתמחה בייצור והתקנה שערים נגררים תוך הקפדה על שילוב מערכות בטיחות הנדרשות והמנועים המתאימים למשקל השער ואופי העבודה.

תוך הקפדה על ייצור לוח פיקוד המתאים למגוון אפשרויות הפתיחה הדרושות. חברת גילי ג.א. שערים מקפידה לשלב בין מתכת לטכנולוגיה חכמה. צרו קשר וקבעו פגישת ייעוץ.

שער נגרר מסילה תחתונה

שערים מסיביים לבנייני מגורים ומבנים גדולים כגון קניונים, חניונים בתשלום, מרכזים מסחריים ומוסדות ציבוריים מספק שקט נפשי רב לדיירים ובעלי עסקים. השערים והמחסומים טומנים בחובם יתרונות רבים ביניהם הגנה מפני גניבות של רכבים או מלאי ממפעלים ומחסנים לוגיסטיים, מניעת החדירה אליהם של מי שאינו מורשה להיכנס והיכולת לברוח עם הרכב מאותו המקום. כמו כן, כאשר מדובר בבנייני מגורים השערים גם ימנעו מרכבים של זרים לתפוס את החניה הפרטית של הדיירים, בעיה נפוצה ביותר, בפרט בישראל מוכת בעיות החניה. לשערים והמחסומים סוגים שונים במשקלים, מחירים ומנגנוני פתיחה וסגירה שונים והם מותאמים לכל מקום בהתאם לצרכיו.

הסוגים השונים של שער נגרר

כפי שפתחנו וכתבנו, ישנם כמה וכמה סוגים של שערים מסיביים אשר ניתן להתקין בכל מקום בהתאם לצרכיו. 

שער נגרר – הביטחון שלכם זאת העבודה שלנו

כבר שנים רבות שאנו בחברת 'גילי ג.א שערים' מייצרים ומשווקים את כל סוגי השערים והמחסומים האוטומטיים לכל מטרה. כבר שנים רבות שאנו נותנים שירות לכל סוגי הלקוחות, מרמת הלקוח הפרטי שצריך שער לחניה ועד מוסדות ותאגידי ענק אשר מצריכים שערים מסיביים המספקים להם הגנה מרבית. מבחינתנו ההבדל בין הלקוח הפרטי לתאגידי הענק הוא רק סוג השער. מהלקוח הקטן ביותר ועד הגדול שבהם כל לקוח שלנו הוא מבחינתנו עולם ומלואו ואנו מתייחסים לכל פרויקט שלנו בצורה המקצועית והאיכותית עם שירות ללא פשרות. פנו אלינו והמומחים שלנו ישמחו לייעץ לכם לבחור את השער המתאים ביותר עבור כל צורך.

שער נגרר
צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם
פרטי קשר

שער נגרר – תכנון, ייצור והתקנה

שער נגרר נבחר על פי דרישות הלקוח ובהתאם לצרכיו, לרגישות האתר שמעוניינים לגדר, לרמת הבטיחות והאבטחה הנדרשת בו, לטופוגרפיה הקיימת בשטח והמרחב שיש מסביב למקום המיועד. כמובן, שגם שיקולי תקציבים וכספים חשובים, אבל כאשר יש צורך בשער בטיחותי למחנה צבאי למשל, אז השיקול הכלכלי הופך למשני. ניתן למצוא מספר שערים נגררים שחלקם מסיביים, וחלקם קלים יותר.

להלן כמה דוגמאות של דגמים פופולריים:

  •  שער קונזולי מרחף כבד – לרוב עשוי פלדה ונע על גלגלים מסיביים וגדולים על גבי מסילה המותקנת על האדמה. הגלגלים מותאמים במידותיהם למשקל הכנף ונחשבים ועמידים לטווח ארוך. אורך השער נקבע בהתאם לרוחב המפתח הקיים, אך בעקרון סוג זה מיועד לסגירת מפתחים גדולים. 
  • שער קונזולי מרחף קל – לעיתי קרובות הוא עשוי פלדה, נע באוויר ונתמך על גשר איתן העשוי אף הוא מפלדה. מידות המסילה המותקנת נקבעות על גודל המפתח שיש לסגור. 
  • שער נגרר מסילה תחתונה – נע על מסילה באמצעות גלגלים. הגלגלים והמסילה גדולים ורחבים וקוטרם נבחר על פי המשקל של כנף השער. 

שער נגרר מסילה עליונה – הוא למעשה מוסע על קרונית עליונה הנעה על מסילה גבוהה. הקרונית גדולה וכבדה ואמורה לשאת את משקל הכנף בקלות, ולהניעה במהירות הרצויה. ניתן לבנות אותו מכנף אחת או שתיים.

מה היתרון בשער נגרר?

שער נגרר נחשב לאחת האופציות הטובות לסגירת מתחם פרטי. הוא יכול למנוע ללא קושי חדירת רכבים ומבקרים לא רצויים, למנוע תפיסת חניות פרטיות ולסייע בשמירת בטיחות ותחושת ביטחון במקום. ניתן למצוא מספר סוגי שערים ומחסומים חשמליים שכל אחד נבדל מהשני במפרט המאפיין אותו, אך כולם מונעים על ידי מנועים חשמליים. חברת גילי ג. א שערים מתמחה בתכנון, ייצור, התקנה ותיקון שערים חשמליים, ונציגיה ישמחו לתת שירות אדיב וייעוץ מקצועי עד בחירת השער שמתאים לכם.

התקנה מקצועית לשערים נגררים

את ההתקנה של השערים מבצע צוות מיומן בהתאם לתכנון שנעשה על ידי המומחים. לכל שער ניתן להוסיף אלמנטים שונים וביניהם ניתן למצוא שלטי הכוונה והתראה, עיניות לזיהוי מספרי רישוי של רכבים, אפליקציות המחוברות לסמרטפונים של המורשים לכניסה ועוד.  חברת גילי ג. א שערים היא חברה בעלת מוניטין מצוין בתחום השערים החשמליים ולקוחותיה הרבים ממליצים גם לכם לקבל ממנה שירות. בנוסף להתקנות מקצועיות היא מבצעת גם תיקונים מורכבים לשערים שניזוקו עקב תאונות, חבלות, בלאי וכדומה. לנציגיה יש ניסיון עשיר המגיע מביצוע פרויקטים מורכבים ללקוחות מגוונים מכל המגזרים.

שער נגרר – תכנון והתקנה

שער קונזולי מתכננים על פי דרישות הלקוח ובהתאם למפתח הקיים בכניסה למתחם.  להלן שני הדגמים הקיימים המבוקשים ביותר. 

  • שער קונזולי מרחף כבד –  נע על מסילות המותקנות על האדמה.  מיוצר מפרופילים העשויים פלדה, הנתמכים על ידי 4 גלגלים חרוטים הנושאים את כנף השער. הם מותקנים על גשר שגודלו הוא כמחצית ממפתח השער, ומותאמים במידותיהם למשקלו ונחשבים למסיביים ועמידים במיוחד. שערים אלו לרוב מיועדים לסגירת מפתחים גדולים במיוחד, והמנועים החשמליים שלהם נבחרים על פי גודל השער ומשקלו על מנת להניע אותו היטב וללא קושי לאורך זמן.
  • שער קונזולי מרחף קל – מרחף באוויר ונתמך על גשר שנבנה במיוחד על פי משקל הכנף. גלגלי השער נעים על מסילה שמידותיה נקבעות על גודל המפתח שיש לסגור. המנוע החשמלי נבחר על פי משקל הכנף ונועד להניע אותה ביעילות רבה. 

צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן