שער כנפיים

שער כנפיים מורכב מכנף אחת או שתי כנפיים הסוגרים את המפתח הדרוש. השערים מותקנים על גבי משקופים בצדדים . מידת המשקוף נקבעת על פי משקל הכנף אותו הוא מחזיק. ע"ג המשקוף מותקנות הצירים המתאימים למשקל הכנף. הצירים ממוסבים ומתאימים לפתוח את הכנפיים החוצה או פנימה על פי הדרישה. השערים הנ"ל מאוד פופולריים בסקטור הפרטי ותעשייתי.

התקנה של שער זה דורשת ניסיון תכנון והתקנה נכונה. חברתנו מתמחה בייצור והתקנה שער כנפיים תוך הקפדה על שילוב מערכות בטיחות הנדרשות והמנועים המתאימים למשקל הכנף ואופי העבודה.

תוך הקפדה על ייצור לוח פיקוד המתאים למגוון אפשרויות הפתיחה הדרושות. חברת גילי ג.א. שערים מקפידה לשלב בין מתכת לטכנולוגיה חכמה. צרו קשר וקבעו פגישת ייעוץ. צרו קשר וקבעו פגישת ייעוץ.

שער כנפיים הידוע גם בשם מחסום כנף הוא אחד משלושה סוגים עיקריים של שערים חשמליים אותם מתקינים במקומות שונים ולצורכי מטרות משתנות. השערים החשמליים מגנים מפני פריצות וגניבות, בפרט של רכבים. יחד עם זאת המחסומים והשערים משמשים גם לשמירה על חניות פרטיות מאנשים זרים וזה יתרון חשוב ביותר כאשר מדובר על מכת מדינה של נהגים שהשלט "חניה פרטית – רכב זר ייגרר" הוא רק המלצה בעבורם. במאמר שלפניכם נפרט בקצרה על סוגי השערים הנפוצים בתקווה שזה יעזור לכם בבואכם לבחור שער עבור ביתכם או בית העסק שלכם.

שער נגרר, שער כנפיים ומחסום חשמלי

בימינו יותר ויותר אנשים בוחרים בשער כנפיים עם כנף אחד או שניים (בהתאם לצורך ולגודל המעבר) לבתיהם הפרטיים. במקומות מסוימים אשר רוצים לשמור על כך שאף אחד אחר מלבדנו לא יוכל לחנות רבים מסתפקים במחסום החשמלי – אותה זרוע מרחפת אשר מקבילה לקרקע שלרוב נפתחת כלפי מעלה בזווית של 90 מעלות או במקרים פחות נפוצים כלפי חוץ ופנים. במוסדות ציבוריים כגון בתי חולים, קניונים, מפעלים או מתקנים ביטחוניים לרוב יותקן שער חשמלי גדול, מסיבי ובעל משקל רב אשר נגרר כלפי הצד על גבי מסילה תחתונה שנחצבה על הקרקע או עליונה המחוברת לקיר צדי והוא מונע על ידי גלגלי שיניים. פרט למחסום החשמלי אשר הזרוע שלו עשויה לרוב מאלומיניום סוגי השערים האחרים עשויים פלדה או ברזל מגלוון והם עמידים ביותר מפני בלאי ותנאי מזג אוויר קיצוניים.

שער כנפיים – לדעת לבחור נכון

שער כנפיים, נגרר או מחסום חשמלי זאת ההתמחות שלנו בחברת 'גילי ג.א שערים'. לחברה וותק וניסיון רבים ומאות אם לא אלפי פרויקטים ולקוחות מרוצים באמתחתה. כיום לדאבוננו ישנם הרבה שרלטנים ומסגרים חובבנים אשר באים ונעלמים כפטריות לאחר הגשם. לכן, חשוב ביותר שתוודאו שאתם בוחרים את החברה הנכונה לפני שתסגרו את העסקה ותרכשו את השער המבוקש. אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת ונשמח לייעץ לכם בבחירת שער נכונה. כי אין מה לעשות, החכם ביותר תמיד יהיה בעל הניסיון.

שער כנפיים
צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם
פרטי קשר

התקנת שער כנפיים ושירות מקצועי

שער כנפיים מותקן על משקופים, ויש צורך להתאים את המשקוף לשער, לשים דגש ולבנות משקוף מסיבי שיוכל לשאת את משקל הכנף ללא קושי. צוות ההתקנה של חברת גילי ג. א שערים יבצע את העבודה בצורה מקצועית ועם גימור מושלם. הלקוח יכול לבקש עיצוב ייחודי- יש המעדיפים שהוא יהיה אטום לצפייה ויש המעדיפים שיהיה ניתן להציץ דרכו לתוך השטח הפרטי. בכל מקרה, המטרה היא למנוע חדירת זרים ורכבים שאינם מורשים ותפיסת חניה פרטית, ואת כל אלו משיגים בעזרת שער איכותי. חברת גילי ג. א שערים מייעצת בנושא, מתכננת, מתקינה ומבצעת תיקונים בשערים ומחסומים חשמליים מכל הסוגים.

שער כנפיים – מתאים לאתרים רבים

שער כנפיים מתאים בעיקר למפתחים של חצרות ומגרשים, כולל כאלו המצויים על מדרונות עם שיפוע מתון. הם מיוצרים עם כנף אחת או שתיים, בהתאם לרוחב המפתח שיש לסגור. כאשר הוא מגיע עם שתי כנפיים הן נסגרות זו אל זו עד לכדי נעילה מושלמת. ניתן לפתוח אותם לתוך המתחם או מחוצה לו בהתאם לדרישות הלקוח, הטופוגרפיה במקום ועוד. הם מונעים על ידי מנועי חשמל חרישיים אשר נבחרים על פי עוצמתם וגודלם ובהתאם לגודל השער, למשקלו ולמהירות הסגירה הרצויה. שערי כנפיים מבוקשים גם בגלל היותם מהירים וקלי תנועה ובעלי סגירה אלגנטית ואסתטית. הם עשויים ממתכות שונות כמו מפלדה, אלומיניום או ברזל. כמו כן, ניתן להוסיף לכל אחד מהם אלמנטים שונים: שלטי אזהרה והכוונה, מנורות הבהוב בעת פתיחה וסגירה, עיניות לזיהוי מספרי רכבים, אפליקציות ומתן אפשרות תקשורת עם לוחות הפיקוד שלהם ועוד.

מהו שער כנפיים?

שער כנפיים מבוקש מאוד על ידי אנשים פרטיים המעוניינים ליצור חיץ בין שטח ביתם לבין השטח הציבורי מחוץ לו. הסיבה לכך היא שהוא נחשב לאלגנטי יותר משערים אחרים אבל יש לכך סיבות נוספות- ההבדל בינו לשערים נגררים הוא שהוא נע על צירים ומחובר למשקופי חומות קיימים, ניתן לקבלו בשלל עיצובים מה שמעלה בורה משמעותית את האטרקטיביות שלו. חברת גילי ג. א שערים היא אחת החברות המובילות בתחום השערים החשמליים ונציגיה ישמחו לייעץ ולענות על כל שאלה, בקשה או צורך.

צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן