שערים מסיביים

חברת גילי שערים מספקת שערים מסיביים מסוגים שונים אשר נועדו להגן על הרכוש הפרטי והציבורי. החברה פועלת במשך שנים רבות ומציעה שירותים מגוונים בתחום השערים והמסגרות. העובדים המסורים של המסגרייה שוקקת החיים הנמצאת בפתח תקווה יוצרים פריטים איכותיים כדוגמת גדרות, מחסני מתכת ועץ, שערים חשמליים, מחסומים לחניות ועוד. לאחר מכן, העובדים יוצאים לנקודות רבות בכל הארץ כדי לספק את השירות הדרוש.

תפקידם של שערים מסיביים בחיי היום יום

כיצד יכולים השערים המסיביים לסייע לנו בחיי היום יום? אלה כמה דוגמאות:

 • שערים לבית – הבית הפרטי הוא מקום נהדר להיות בו. אין דבר טוב יותר מלצאת אל החצר הגדולה בבוקר ולשתות קפה לקול ציוצם של הציפורים לפני תחילתו של יום עבודה פורה. אך על בית גדול צריך לשמור מפני חדירת זרים המבקשים לגנוב חפצים ולהפחיד את דייריו. משום כך, יש צורך לדאוג לשער מסיבי שיגן על הרכוש. ניתן להזמין שער מעוצב וליהנות מאמצעי הגנה שימושי ומעוטר.

הגעת הביתה לאחר יום עבודה מפרך, כל מה שאתה רוצה זה לחלוץ נעליים, להתיישב על הכורסא הנפתחת ולצפות במהדורת החדשות. לא ביקשת הרבה, רק לנוח, אבל בחניה שלך, זאת שדאגת בכל צורה אפשרית לציין עם שלטים ואפילו עם כיתוב בצבע שהחניה הזאת פרטית כנראה לא עניינו את הנהג שהחנה בה את הרכב שלו. ברגעים האלו אתה שואל את עצמך, איך עד עכשיו לא התקנתי מחסום חשמלי לחניה? אז במקרה הרע הוא ישאיר פתק עם הפרטים שלו ליצירת קשר. במקרה הגרוע הוא פשוט השאיר את הרכב והלך לעיסוקיו. במקרה הזה תצטרך לערב את המשטרה שתאתר את הבן אדם, לקוות שהוא יהיה זמין ולחכות עד שיבוא להזיז את הרכב… את החדשות אתה כבר לא תספיק לראות הערב, אולי תגיע לתחזית…

כמובן שבמידה ומדובר בבניין ישנה אפשרות להתקין שערים מסיביים יותר על מנת לתת מענה לכל הדיירים.

מחסומים חשמליים לבית או שערים מסיביים למקומות גדולים

ישנם מספר סוגים של מחסום חשמלי לחניה ברמות מיגון וטווחי מחירים שונים בהתאם לצרכים של הלקוח. אם מדובר בעסק ברחוב הומה אדם מומלץ להתקין מחסום קטן בצורת מוט או חצי עיגול שמחובר לאספלט אשר נפתח ונסגר בנעילת מנעול מכאנית. אולם, במידה ומדובר בבית פרטי שם ישנו חשש גדול יותר שיוכלו גם לגנוב את הרכב מומלץ כבר לשקול ברצינות התקנה של מחסום או שער חשמליים מאסיביים יותר המונעים על ידי מנוע. לרוב נוכל למצוא שלושה סוגים של מחסומים :

 • מחסום זרוע מרחף: אותו מוט ברזל מגולוון אשר ניצב במקביל לקרקע ויכול להיפתח כלפי מעלה בזווית של 90 מעלות או כלפי חוץ ופנים.
 • שער כנף: שער של דלת פלדה אשר נפתחת כלפי פני או חוץ וישנם גם שערים אשר מגיעים עם שתי כנפיים אשר נפתחים במקביל כלפי פנים או חוץ.
 • שער נגרר: לרוב אלו יהיו שערים מסיביים וכבדים יותר אשר ישרתו על מבנים גדולים כמו בתי חולים, קניונים ומוסדות ביטחון. השערים האלו נפתחים כלפי הצד על גבי מסילות.
 • שערים לבית עסק – בניין משרדים זקוק להגנה תמידית של שערים מסיביים. המחשבים של המשרדים השונים כוללים מידע חיוני ורגיש – דוחות של החברה, מידע אישי על עובדיה ועל המנכ"ל. שער מסיבי וחזק מגן על גניבות ועל הפצת חומרים מסווגים.
 • שערים לחניונים – שער החניון מגן עליו מפני כניסתן של מכוניות בשעות שבהן אסור לחנות בו, כמו גם מאפשר לכוחות הביטחון לתפוס בקלות חשוד המנסה לברוח מהחניון.

מה כדאי לדעת על התקנת שערים מסיביים

שערים מסיביים הם שערים חזקים ואימתניים המיועדים לשימושים שונים. לפני שמתקינים שערים אלה, יש צורך לברר לגבי היתר בנייה במועצה המקומית, שכן שער אשר יוקם ללא היתר עלול לגרור עמו תביעות משפטיות לא מעטות. כמו כן, מומלץ למדוד את השטח שבו מתכוונים להציב את השער. מדידה מדויקת תסייע לכם בבחירת השער הנכון ותעזור לצוות העובדים של המסגרייה להיערך להתקנה מראש. כמו כן, כאשר מתקינים שער אוטומטי מומלץ לוודא כי ניתן לפתוח אותו באופן ידני – כך תוכלו להפעיל בקלות את השער כשיש הפסקת חשמל. לאחר ההתקנה בקשו מהטכנאי להראות לכם כיצד אפשר לנתק את המנוע.

שערים מסיביים איכותיים

אמינות ושירות מעל הכל

'גילי ג.א. שערים' הינה חברה המתמחה בייצור כל סוגי המחסומים, לרבות שערים מסיביים ועבודות מסגרות שונות כגון: סורגים, מעקות, מדרגות וסככות. החברה חרטה על דגלה את ערכי המקצועיות, האמינות והשירות האדיב אותם אנו מספקים לכל לקוח ולקוחה. צרו עמנו קשר וצוות המומחים שלנו יידע להתאים לכם את מחסום חשמלי אשר ישרת אתכם בצורה המתאימה ביותר כך שלעולם יותר לא תצטרכו לפספס את החדשות.

שערים מסיביים
צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם
פרטי קשר

עוד בנושא

שערים מסיביים ובטיחותיים מאוד

שערים מסיביים מבטיחים הגנה טובה לכל מתחם אותו הם תוחמים. משום כך, לפחות המסגרות מהן הם מורכבים עשויות ממתכות כבדות, ולרוב פלדה, מונעים על מסילות איתנות ומגיעים עם תוספות שונות לשדרוג. להלן כמה דוגמאות לשערים כאלו:

 • שער קונזולי מרחף כבד - שער כבד יחסית לאחרים ונע על מסילות באמצעות גלגלים גדולים וכבדים. הבחירה בהם היא פונקציה של משקל השער, יכולתם לשאת אותו ללא קושי ולגלגל אותו במהירות טובה. הוא מיועד לסגירת מפתחים גדולים. 
 • שער קונזולי מרחף קל – הוא נגרר, מרחף באוויר ונתמך על ידי גשר. נע על מסילה שאורכה נקבע בהתאם למידות המפתח הקיים. 
 • שער נגרר מסילה תחתונה – הוא נגרר על מסילה באמצעות גלגלים מסיביים הנבחרים בהתאם למשקלו וליכולתם להניע אותו ללא קושי ובמהירות יחסית. 
 • שער נגרר מסילה עליונה – שער הנגרר באוויר, אשר מורכב מכנף אחד או שתיים בהתאם לגודל המפתח הקיים. הוא מוסע על קרונית עליונה המיוצרת על פי מידותיו ומשקלו של הכנף.
 • שער כנפיים – נחשב לפחות מסיבי ואיתן מהאחרים אבל עדיין מספק סגירה טובה מאוד. מורכב על משקופים או צידי חומות אבן הסוגרות את המתחם. עשוי כנף אחת או שתיים ופתיחתו הינה כלפי פנים או כלפי חוץ.

שערים מסיביים חשמליים מתקינים אצל מומחים

המנועים החשמליים בכל שער מותאמים על פי גודלם, משקלם ומנגנון הסגירה שלהם. ניתן למצוא שערים מעוצבים רבים, שניתן להוסיף להם פנסי הבהוב בעת פתיחה/סגירה, שלטי אזהרה, אפליקציות תקשורת חכמות לשליטה ועוד.  אנו ממליצים לכם לקבל שירותי התקנה מחברת גילי ג. א שערים בעלת המוניטין הנפלא בתחום. החברה מספקת שירות מקצועי ללקוחות פרטיים, עסקיים, ציבוריים ועוד. כל לקוח - ותיק או חדש יזכה ליחס אישי ושירות מקצועי מהמעלה הראשונה.

צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן