שערים חשמליים לבית פרטי

חברת גילי שערים מספקת שירותי מסגרות לכל מקום בארץ. לאורך השנים צברה החברה מוניטין רב וכעת היא מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של עבודות: שער חשמלי, מדרגות, מעקות, מחסני עץ, מחסני מתכת, דלתות מתרוממות ועוד. בגילי שערים תקבלו שירות מקצועי, איכותי ואמין אשר אינו מתפשר על מתן יחס אישי ללקוח. הצוות המקצועי ישמח לסייע בכל שאלה ולהתאים את סוג העבודה הנכון לבית או לעסק.

שער חשמלי לבית – שערים שימושיים

היום איננו יכולים לתאר את חיינו ללא שערים חשמליים הממלאים תפקידים חשובים בכל אשר נפנה. אלה כמה מבין התפקידים העיקריים ביותר:

 • שער לחנייה – במדינה קטנה כמו שלנו אין די שטח חנייה עבור הרכבים הרבים שבהם משתמשים התושבים, ולכן רבים מהם "נלחמים" על מקומות חנייה בקרבת מקום. מסיבה זו נוצר הצורך לחסום את מקום החנייה במקרים שבהם מדובר בחניות פרטיות או חניות לעובדי החברה בלבד. וזוהי מטרתו של השער החשמלי– הוא חוסם את הדרך לרכבים ונפתח רק לאחר שבעל הרכב מקיש את הקוד הנכון.

שער חשמלי נועד להעניק לנו ביטחון בכך שרכבנו או כל דבר אחר עליו נרצה לשמור יהיה בטוח. כמו כן, בארצנו הקטנה מוכת בעיות החניה השערים החשמליים מבטיחים לבעלי החניות הפרטיות כי כאשר הם יחזרו הביתה אחרי יום עבודה ארוך הם יוכלו להחנות את רכבם בשלווה במקום להיתקל ברכב שבעליו כתב פתק עם מספר הטלפון שלו "אם הוא חוסם" במקרה הטוב או באחד כזה שפשוט חנה והמשיך בשלו ואנחנו נצטרך באמצעות המשטרה לאתר אותו (במידה ויענה לטלפון), לחכות שיגיע להזיז את הרכב או במקרים מסוימים אף לגרור את רכבו. כל התהליך לוקח זמן רב ומיותר אשר יכול היה להימנע לו רק היה מתקין את השער המיוחל.

 • שער לבית – כל ילד חולם לגדול ולקנות לעצמו בית פרטי. ואכן, זהו בית שבו השמיים הם הגבול: ניתן להציב בחצר בריכה גדולה, מחסן לשמיר על חפצים או שולחן משחק. עם זאת, בית גדול מושך אליו סקרנים ולעתים גם פורצים, ולכן חשוב לדאוג להגנתו ולהציב שער חשמלי בפתחו.
 • שער לבניין עסקים – מחשביהם של עסקים לא מעטים מכילים חומרים מסווגים. כדי למנוע מהפורצים להגיע אל המחשבים ואל ציוד יקר נוסף שיש במשרדים, מציבים בעלי העסקים שערים חשמליים וזאת בנוסף למצלמות אבטחה ומערכות אזעקה.

שערים חשמליים לבתים בהיסטוריה

השערים אינם המצאה מודרנית והם מוזכרים לא אחת בספרים מתקופות עתיקות. עוד בימי קדם שימשו שערי ברזל כדי להגן על טירות ואף על ערים שלמות מפני אויבים. עד למאה ה-18 נועדו השערים למטרות הגנה בלבד, ולאחר מכן החלו לשמש השערים גם לצורכי יופי ועיצוב. במקומות רבים בארץ ובעולם מוצבים היום שערים דקורטיביים שנועדו לתיירים. שער חשמלי הוא המצאה משוכללת אשר נועדה להגן על השטח בדרך יעילה מבלי הצורך להציב בכניסה שומרים או כלבי שמירה.

סוגי שערים חשמליים לבניינים

שער חשמלי מגיע במגוון סוגים לכל מטרה וניתן להתקין אותו בכל מקום. בימינו אף ניתן להתקין גם שערים מעוצבים אשר ישתלבו עם מראה הגינה או פתח הבית וגם יספקו לנו ביטחון. השערים עשויים ברזל מגולוון כך שנהיה בטוחים שהם חזקים ויהיו עמידים בכל תנאי מזג האוויר, קיצוניים ככל שיהיו. סוגי השערים הם:

 • בעלי הכנפיים: אלו שערים הנפתחים כלפי חוץ או פנים בהתאם לצורך. השערים בעלי הכנפיים יכולים להיות בעלי כנף אחת אשר ייפתחו ממש כמו דלת של בית או בעלי שתי כנפיים אשר יפתחו במקביל האחד אל מול השני.
 • המרחפים: השערים המרחפים הם אותם מוטות ברזל המקבילים לקרקע ויכולים להתרומם בזווית 90 מעלות כלפי מעלה או להיפתח פנימה והחוצה.
 • המתקפלים: אלו מזכירים את השערים בעלי הכנפיים אולם הם מורכבים מכמה יחידות המתקפלות בצורת אקורדיון על מנת לחסוך במקום.
 • הנגללים: תריס אשר לרוב עשוי אלומיניום המתקפל אל תוך עצמו. שימושיים ונפוצים בחניות מקורות ומחסנים.
 • הנגררים: אלו מותקנים על מסילה עליונה או תחתונה אשר גוררת אותם הצידה. גם אלו חוסכים מקום רב בחניה.

שער חשמלי לבית

לחברת גילי ג.א שערים וותק וניסיון יסולאו מפז בעולם השערים האוטומטיים, ועבודות המסגרות השונות כגון: מעקות, סורגים, מדרגות וסככות. אנו דוגלים במקצוענות, אמינות ושירות ללא פשרות וגאים להעניק ללקוחות שלנו את השקט והביטחון שמגיעים להם. פנו אלינו עוד היום והמומחים שלנו ישמחו להמליץ לכם על שער חשמלי אשר ישרת בדיוק את הצרכים שלכם.

שער חשמלי לבית פרטי
צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

עוד בנושא

אופציות הפעלה

גלאי כביש אלחוטי ללא צורך בחריצה מערכת לפתיחת שערים סולארית צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם פרטי קשר טלפון: 03-7920789 טלפון: 052-2957373 אימייל: gili@gili-gates.tech כתובת: ראש

קרא עוד »
שער קונזולי מרחף כבד

שער קונזולי (מרחף) מתאים לסגירה של מפתחים גדולים מאוד ומיוצר מפרופילי פלדה RHS הנתמחים ע"י 4 גלגלים חרוטים המחזיקים את כנף השער. הגלגלים מותקנים על

קרא עוד »

שער חשמלי לבניין

שער חשמלי יכול להיות מתוכנן באופן פרטני לפני דרישות הבעלים ועל פי הטופוגרפיה הקיימת באזור ההתקנה. ניתן למצוא מספר סוגים שונים של שערים, כאלו המוסעים ישירות על האדמה, על גשרים ומוסעים על ידי קרוניות ומסילות עליונות, שערי צירים ועוד. כל שער מאופיין בתכונות שונות ומגיע עם מפרט אחר. להלן סוגי השערים הקיימים.

 • שער קונזולי מרחף כבד –  השער נע על מסילות המותקנות על האדמה. הגלגלים הנושאים את הכנף מותאמים במידותיהם למשקלו ונחשבים למסיביים במיוחד, והוא מיועד לסגירת מפתחים גדולים. 
 • שער קונזולי מרחף קל – השער נע באוויר ונתמך על גשר שנבנה במיוחד לצרכים אלו. בחלקו התחתון מותקנת מסילה שמידותיה נקבעות על גודל המפתח שיש לסגור. 
 • שער נגרר מסילה תחתונה – נע על מסילה באמצעות גלגלים במידות שונות, ונבחרות על פי המשקל של כנף השער. 
 • שער נגרר מסילה עליונה – הוא מוסע על קרונית המחוברת לחלקו העליון, שאמורה לשאת את משקל הכנף של השער ללא קשיים מיוחדים. ניתן לבנות אותו מכנף אחת או משתי כנפיים.
 • שער כנפיים – שער הנפתח על ידי צירים עליהן נשענות הכנפיים. ניתן לתכנן כנף אחת או שתיים, שלמעשה מותקנות על משקופים הניצבים בחזית הכניסה למתחם. ניתן לתכנן את הפתיחה לתוך המתחם או אל הסביבה החיצונית.

שער חשמלי לבית עם שירות מקצועי

שער חשמלי למעשה חוצץ בין שטח פרטי לשטח ציבורי לצרכי בטיחות, פרטיות, או שמירה על מקום, על ידי כך שהוא מונע כניסת רכבים והולכי רגל לא מורשים. ניתן למצוא מגוון שערים חשמליים מסוגים שונים שמיועדים לאתרים ומטרות שונות. כולם עשויים מתכת ומונעים על ידי מנועים הנבחרים בהתאם לצורך, למשקל השער ולדרישות הלקוח. חברת גילי ג. א שערים מתמחה בתכנון, ייצור, התקנה, תחזוקה ותיקון שערים חשמליים ונציגיה ישמחו לייעץ ולחזור אליכם עם פרטים נוספים.

לא משנה לאן ולאיזה מטרה השערים מיועדים, בין אם הם צבאיים, ביטחוניים, ציבוריים, או פרטיים, כל שער מיוצר ומותקן בהתאם לצרכי ודרישות הלקוח שלנו. השערים שאנו בחברת גילי ג. א שערים מייצרים יכולים להגיע בעיצובים שונים על פי בקשה אישית, לחלקם מוסיפים שלטי אזהרה והכוונה, פנסים מהבהבים בעת פתיחה, עיניות ואמצעי תקשורת ובקרה אחרים. חברת גילי ג. א שערים היא חברה בעלת ניסיון רב ומוניטין מצוין אשר ברשותה תשתית מקצועית לאספקת השירותים בתחום, עם ייעוץ אדיב ושירות מעולה.

שער חשמלי לבית פרטי

הקמה של שער חשמלי לבית לפעמים יכולה לעשות את כל ההבדל בין הנאה מהחניה שלכם, הרשומה על שמכם בטאבו ובין חיפוש ארוך אחר חניה אטרקטיבית. הקמה של שער חשמלי לבית דורשת מאיתנו לבחון לא מעט נתונים בשטח. בשביל זה אנחנו כאן. חברת גילי ג.א שערים, היא חברה אשר נוסדה בשביל למצוא את הדרך להביא את הטכנולוגיה לכל בית. אנחנו מצד אחד ממשיכים לתת מענה לתעשייה הבטחונית ולכלל בעלי העסקים. מהצד השני, אנחנו עובדים מסביב לשעון כדי לתת לכם, הלקוחות הפרטיים, את הפתרונות הטובים ביותר.

אנחנו פה בשבילכם לאורך כל הדרך!

המטרה שלנו בהתקנה של שער חשמלי לבית היא להפוך את החיים שלכם הרבה יותר קלים ונעימים. לכל שאלה אנחנו נשמח לענות לכם בהרחבה בטלפון או דרך האתר שלנו.

איך לבחור שער חשמלי לבית

לפני שנסביר בפירוט איך אנחנו בוחרים את השער הרלוונטי, אנחנו רוצים לציין כי ישנם סוגים רבים של שערים. כאשר בכל פעם השער עונה על צורך אחר. אופי הפתיחה של השער הוא זה שיקבע את השם של אותו השער. בגדול, אנחנו יכולים למנות שלושה סוגים של שערים:
1. שער כנף: זה השער הפשוט ביותר. השער נפתח בדומה לדלת שנפתחת ולכן הוא נקרא כנף. השער הזה נחשב לשער פשוט להתקנה וכזה שנותן לנו מענה מצויין בכל פעם מחדש. אבל, משום שפתיחת השער דורשת לא מעט מקום, לא נוכל להתקין את המערכת בכל נקודה. הכל תלוי במשתנים של תא השטח בו אנחנו מבצעים את העבודה.
2. שער מתרומם: אנחנו יכולים לחבר את השער למוטות מיוחדים, אשר מעלים ומורידים את השער במידת הצורך. הקמה של שער מתרומם יכולה להתבצע רק לאחר שמהנדס אישר לנו לבצע את העבודה. משום שאנחנו כמובן לא נרצה להעמיד בסכנה את העובדים או מי מהדיירים באותו הבית.
3. שער גלילה: שער הדומה לתריס של חלון. זה שער אותו אפשר להרים לתוך תושבת מיוחדת המותקנת לצורך כך. אנחנו מדברים על תהליך ההתקנה המורכב ביותר כמובן. אבל זה שמאפשר לנו להתקין שער שלא תופס מקום ולכן, הרבה פעמים הוא יהפוך לפתרון האידיאלי ללקוח.

שערים חשמליים לבתים פרטיים

כמו אותו פתגם המעיד כי ביתו של אדם הוא מבצרו, כ שערים חשמליים לבתים פרטיים מיישמים פתגם זה במלוא הדרו. וזה המקום לציין שלא רק בבתים פרטיים קיימים שערים חשמליים, אך בוודאי ובוודאי שבבתים המבקשים את מלוא הפרטיות לשטח מחייתם, ניתן להעניק זאת באמצעות הצבת שערים חשמליים מעוצבים על פי טעמו וסגנונו של כל אדם אשר בראשותו בית פרטי אותו הוא רוצה לאבטח. באמצעותו של הצבת שער חשמלי יכולים בעלי בתים פרטיים ליהנות מנוחות גישה לנכס שלהם. חברת גילי א.ג. שערים הינה חברה המייצרת שנים רבות פתרונות מסגריה ואספקת שערים ומחסומים עבור כל הסקטורים ובפריסה ארצית.

לחיות בבטחה
בעלים של בית פרטי הרוצה לחיות חיי בטיחות נוחים , יכול להוסיף שכבת הגנה באמצעות הצבת שערים חשמליים לבתים פרטיים. במיוחד אם יש ילדים קטנים הגדלים בבית או חיות מחמד, יכולים שערים חשמליים אלו להיות קו הגנה תוחם אשר אינו מאפשר את יציאתו של הילד הקטן אל מקום לא מוגן או לכביש הסואן, כמו גם בעלי החיים המתגוררים באותו בית. שערים חשמליים מגיעים במגוון רחב של עיצובים ויכולים לשמש כפריט המאבזר את ומשדרג את מראהו של הבית כפי שתרצו. הנקודה החשובה היא שבכדי שאכן תרגישו מאובטחים ונינוחים בתוך הבית, זה להתקין שערים חשמליים מחברה בעלת מוניטין אשר מעסיקה אנשי מקצוע מוסמכים ומיומנים שיוכלו להעניק לכם שירות מיטבי. חברת גילי א.ג. שערים הינה חברה הפועלת בתחום ייצור שערים ומחסומים ועבודות מסגרות מורכבות לפתרונות קלים לבית ולעסק. מוזמנים להיכנס כעת אל אתר החברה להתייעץ ולערוך הזמנה עם הצוות המקצועי.

שערים חשמליים לבתים פרטיים- פתרון מחשמל

רשימת הסיבות להתקנתם של שערים חשמליים לבתים פרטיים הינה רבה. גורמים כגון אבטחה משופרת, נוחות, פרטיות, בטיחות עבור הילדים וגם חיות המחמד, הן רק חלק מאותם גורמים אשר בעקבותיהם הצבת שערים חשמליים תעניק לנכס את הייעוד המושלם של הגנה ליושבי הבית. הינה כמה מאותם גורמים בהרחבה לשערים חשמליים בבתים פרטיים:
• כל אדם רוצה להרגיש כי ביתו הוא המקום הבטוח ביותר עלי אדמות. וכל שכן כאשר מדובר על בית פרטי, יכול בעליו של אותו בית להרשות לעצמו את כל אותן זכויות הנראות כמותרות בכדי לאבזר את ביתו בטוב טעם של הרגשת הגנה ואבטחה המתבטאת באמצעות שער חשמלי המאפשר בקרת כניסה ויציאה לכל למי שמבקש להיכנס אל שיטחו הפרטי של הבית
• בתים פרטיים בהם גדלים ילדים רכים בשנים או בעלי חיים, יכולים ליהנות משכבת אבטחה בלתי מתפשרת באמצעות שערים חשמליים המסננים את גישתם של הנכנסים אל שטח הבית הפרטי. כך שאותו שער משמש כגבול בטוח שאין עליו עוררין, וילדים וחיות מחמד יכולים ליהנות בשטחו החיצוני של הבית ללא חשש של סכנות או התקרבות לכבישים סואנים
• לא צריך לחיות במבצר כאשר רוצים להרגיש בטוחים כמו במבצר. כיום ניתן להשיג מבחר דגמים מעוצבים של שערים המיועדים להצבה בבתים פרטיים. כך ששערים אלו משמשים למעשה כפריט מעוצב עם נוכחות

צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן