שערים דקורטיביים

שערים דקורטיביים נגררים, כנפיים, קונזוליים, דלתות הולכי רגל מותקנים לסקטור הפרטי. ישנו מגוון גדול של דגמים וצורות. אנו ממליצים על הדוגמאות הנפוצות כיום שהם דגם פח פאנל, או דגם בלגי, או שילוב בין פח פאנל לסורג.

התקנה של שער זה דורשת ניסיון תכנון והתקנה נכונה. חברתנו מתמחה בייצור והתקנה שערים דקורטיביים תוך הקפדה על שילוב מערכות בטיחות הנדרשות והמנועים המתאימים למשקל השער ואופי העבודה.

בשעה טובה, עם דם, יזע ודמעות חסכת שקל בשקל ורכשתם את חלומותיכם. השקעתם בכל פרט בעיצוב החיצוני והפנימי של הבית והגינה אך את חלון הראווה של הממלכה, הדבר הראשון בו נתקלים האורחים בחנוכת הבית נותר חסר כל חשיבה עיצובית וחסר שם משהו. שערים דקורטיביים מעניקים את הערך המוסף המשלים את הטאצ' המבוקש של הגרוש ללירה. יחד עם זאת, העיצוב הוא רק הבונוס כאשר מדובר במחסום או שער חשמלי לבית. הביטחון הוא החלק המשמעותי ביותר בהתקנה של אחד כזה.

שערים דקורטיביים לראש שקט

אין דבר יותר מעצבן מאשר לחזור הביתה לאחר יום עבודה מפרך או טיול עם הילדים שהוציא מכם כל כך הרבה אנרגיות להגיע הביתה ולראות רכב זר חונה בחניה עליה שילמתם את מיטב כספכם על מנת שתהיה שלכם ורק שלכם. בין אם זה בעסק או בבית הפרטי לנהג הישראלי (לא כולם כמובן) יש טבע להתעלם משלטים שבירור כותבים שהחניה הינה פרטית ובעזות מצח מחנים את רכבם במקום. במקרה הטוב, אם אותו נהג "עושה לנו טובה" הוא משאיר על חלון הרכב פתק עם התנצלות ומספר טלפון על מנת שנתקשר ונבקש ממנו ש"יועיל" להזיז את הרכב. במקרים הגרועים אותו החצוף אפילו לא משאיר פתק, מחנה את הרכב והולך לעיסוקיו ואנו נאלצים להתקשר למשטרה על מנת שתאתרו ותאיים עליו בדוח חניה או גרירה של הרכב על מנת שיבוא להזיז את הרכב. כך או כך, מדובר במקרים לא נעימים בעליל מהם ניתן להימנע אם היינו מתקינים שערים אוטומטיים. ואם מדובר על שערים דקורטיביים שמשלימים את העיצוב של המבנה אז בכלל העסקה משתלמת ביותר.

שערים דקורטיביים – כאשר מסגרות הופכת לאומנות

אנו בחברת 'גילי ג.א שערים' כבר שנים רבות מתמחים בכל סוגי עבודת המסגרות לרבות סוככים, מדרגות, מעקות ועוד. אך גולת הכותרת שלנו והדבר בו אנו מובילים בתחום הוא ייצור, שיווק והתקנה של שערים ומחסומים חשמליים עם דגש על שערים דקורטיביים אשר מפורזלים ביד אמן. בואו לדאוג לבית או העסק שלכם לטוב ביותר ופנו אלינו לקבלת מידע נוסף.

תוך הקפדה על ייצור לוח פיקוד המתאים למגוון אפשרויות הפתיחה הדרושות. חברת גילי ג.א. שערים מקפידה לשלב בין מתכת לטכנולוגיה חכמה. צרו קשר וקבעו פגישת ייעוץ.

שערים דקורטיביים
צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם
פרטי קשר

גילי ג.א. שערים שילוב בין מתכת לטכנולוגיה חכמה

תכנון וייצור שערים דקורטיביים עם חברה מקצועית

תכנון כל שער כזה נעשה על ידי מומחים בהתאם לדרישות הלקוח, לצרכיו, לטופוגרפיה הקיימת בשטח, למרחב סביב המפתח ועוד. חברת גילי ג. א שערים מתמחה בתכנון וייצור של שערים חשמליים, הכוללים מומחי פרזול המפרזלים את השער בעיצוב שנבחר ומייצרים אותו תחת בקרה קפדנית. ההתקנה תיעשה על ידי צוות עובדים מיומן שיוכל להוסיף לכל שער אלמנטים שונים כמו שלטי התראות והכוונה, פנסים מהבהבים בעת פתיחה וסגירה, עיניות וחיישנים, תאורה ועוד. חברת גילי ג. א שערים נחשבת לחברה בעלת מוניטין מעולה בתחום לקוחותיה הרבים ממליצים גם לכם לקבל ממנה שירותי התקנת שערים מעוצבים. נציגיה בעלי ידע רב וניסיון מצטבר בתחום, והם מנוסים בביצוע התקנות מורכבות ללקוחות ממגזרים שונים. השירות המקיף בחברה כולל ייעוץ, ייצור, התקנה, תיקונים וכדומה. הוא יינתן לכל לקוח, חדש או ותיק, במקצועיות רבה ועם יחס אישי.

שערים דקורטיביים מספקים ערך מוסף

שערים דקורטיביים הם אטרקטיביים במיוחד מבין סוגי השערים החשמליים, ומתוכננים על פי בקשות ייחודיות. השער הוא למעשה האלמנט הראשון אותו רואים כל הבאים למקום, ולכן אחת המטרות בהקמתו היא עשיית רושם חיובי. הדבר נכון לכל סוג שער ובין היתר לקונזולי, לנגרר, לכנף אחת או שתיים, וניתן לתכנן אותם עבור מכוניות בלבד או לחילופין גם להולכי רגל הנכנסים בדלת נאה. השערים המומלצים ביותר עשויים מפח פאנל בשילוב עם סורג, וכן, קיימים גם דגמים בלגיים נאים. ניתן לבקש עיצוב בו ניתן להציץ דרכו לתוך השטח אבל ניתן לבקש גם שערים אטומים למראה. בעבודה עם חברה מקצועית, כל שער יתוכנן היטב מבחינה טכנית וייבחר לו מנוע חשמלי שיוכל להניע במהירות את הכנף המותקנת.

מה הם שערים דקורטיביים?

שערים דקורטיביים חשמליים מבוקשים רבות אצל אנשים פרטיים, עסקים וגופים ציבוריים. שערים כאלה מונעים כניסת מכוניות לא מורשות ואנשים זרים, מוסיפים לביטחון בעלי  הנכס אבל גם יכולים להוסיף נוי למתחם. ניתן למצוא מגוון שערים חשמליים מעוצבים, שחלקם נגררים ואחרים נעים על צירים, אך כולם מונעים על ידי מנועים חשמליים המותאמים למידותיהם ולמפרט שלהם. חברת גילי ג. א שערים מתמחה בתחום השערים החשמליים, ונציגיה ישמחו לתת שירות ויעוץ מקצועי.

צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן