שירות תיקונים לשערים

חברת גילי שערים מספקת מגוון רחב של שירותים ללקוחותיה כדוגמת שירות תיקונים לשערים אוטומטיים וחשמליים. חברת השערים בעלת ניסיון מצטבר של שנים רבות, כאשר במהלכן היא צברה מוניטין באספקה של פתרונות יצירתיים לבית ולמשרד. הצוות המקצועי של גילי שערים מוכן לספק עבורכם את הציוד הדרוש, כולל הזמנות מיוחדות במסגרות. ניתן להתרשם מעבודות רבות הכוללות גדרות, מחסנים, שערים מסיביים או מחסומים לחניות.

איך לבחור חברה מקצועית המספקת שירות תיקונים לשערים

השער החשמלי שלכם אינו פועל בקלות כמו פעם? אלה כמה טיפים שיסייעו לכם בבחירת חברה טובה לתיקון שערים:

  • חברה מנוסה – מומלץ לבחור בחברה מנוסה המתקנת שערים במשך שנים רבות. עובדי חברה זו יוכלו לזהות בקלות את התקלה ולתקן אותה במהירות האפשרית. אל תהססו לשאול לגבי מספר שנות הניסיון של החברה והקפידו להתעניין בשירותים נוספים שהיא מציעה – תיקוני גדרות, תיקוני מחסומים וכדומה. הימצאותם של שירותים מגוונים הם בדרך כלל עדות לחברה מנוסה אשר סללה לעצמה את הדרך לאורך השנים.

תיקון מחסום

כמו כל מוצר ובפרט מוצרים חשמליים גם שערים חשמליים, מתקדמים ואיכותיים ככל שיהיו יכולים להיתקל בבעיות ואף להתקלקל. יחד עם זאת, לפני שנזמין שירות תיקונים לשערים שיכול (להגיע למחירים של אלפי שקלים) נבדוק האם התקלה באמת מצריכה איש מקצוע או שמא אנו יכולים לשים את האצבע ולאבחן את התקלה ישנו סיכוי סביר שנוכל לתקנה בעצמנו. יחד עם זאת, ישנם מקרים בהם לא נרצה לסכן את עצמנו או את השער עצמו ובכל זאת נזדקק להזמין טכנאי שייתן מענה מקצועי לבעיה. לפני שנפרט בקצרה על סוגי תקלות נפוצים שאותן נוכל לתקן בעצמנו אנו ממליצים בחום לדאוג לתחזוקה שוטפת של השער של שימון הצירים ומניעת בלאי ובכך גם לצמצם את האפשרות לתקלות עתידיות.
תיקון מחסום או שער חשמלי צריך להיעשות על ידי איש מקצוע בעל ידע וניסיון. השאלה המתבקשת היא היכן רכשתם את המחסום. כיום עם התפתחות הרשת בכלל והרשתות החברתיות בפרט ישנם חובבנים רבים אשר מציגים את עצמם כמסגרים מנוסים מנצלים זאת בכדיי להשקיע באתר מעוצב למשעי ומשווקים אותו צורה נכונה בעולם הדיגיטלי ורבים האנשים אשר נופלים ברשתם. כאשר מדובר על מוצר כל כך חשוב, זה שאמון לשמור על ביתנו או העסק שלנו אין להקל ראש ויש ולעשות שיעורי בית לפני שעושים את העסקה, ויפה שעה אחת קודם. איך נבחר חברה נכונה וטובה לביצוע העבודה? המשיכו לקרוא וגלו.

  • חברה המספקת שירות מהיר – תוך כמה זמן יגיעו אנשי הצוות כדי לתקן את השער שלכם? חברה מקצועית המציעה שירות תיקון שערים מודעת לדחיפות הנושא, שכן שער חשמלי בעייתי עלול לפגוע בחיי אדם. משום כך, הצוות המקצועי מגיע במהירות בדרך כלל ביום הקריאה, כדי לטפל בבעיה.
  • חברה מומלצת – בדרך כלל שמה של חברת תיקון שערים טובה הולך לפניה, אך אם אין לכם ניסיון רב בעבודה עם חברות, פשוט אספו המלצות ממקומות רבים. תוכלו לשוטט באינטרנט ולקרוא תגובות של גולשים או לשאול בני משפחה וחברים לגבי חברה מומלצת בסביבה הקרובה.

תקלות שערים נפוצות – שירות תיקונים לשערים

צוות של חברה מיומנת המספקת שירות תיקונים לשערים נתקל מדי יום ביומו במגוון רחב של תקלות. אחת התקלות המרכזיות יותר היא מנוע מקולקל. כאשר יש תקלה במנוע לא ניתן להזיז את השער החשמלי באמצעות שלט או קוד, על המסגר להגיע למקום ולהחליף את המנוע התקול. תקלה נוספת עלולה להוות סכנה לסובבים – זוהי תקלה בחיישנים. כאשר חיישני השער אינם קולטים את הימצאותו של אדם בסביבה, השער עלול להיסגר במהירות ולפגוע בו. משום כך, במקרה זה מוכרחים להזעיק צוות מתקנים מקצועי במהירות.

לפני שרצים להזמין שירות תיקונים לשערים חשמליים

אם כן, להזמין שירות תיקונים לשערים כפי שציינו צריך לבוא כמוצא אחרון לתיקון השער, הנה כמה סוגי תקלות נפוצות אותן נפתור לבד:

  • רבים השערים והמחסומים החשמליים אשר מופעלים באמצעות חיישנים ועיניים אלקטרוניות. וודאו שאין דבר החוסם את העין כגון אבק או לכלוך אשר מונע את פתיחתו או סגירתו. מגבון לח פשוט יכול לפתור לכם את הבעיה.
  • לעתים יש דברים אשר מפריעים לשער להיסגר. זה יכול להיות הכדור שהילד שיחק איתו, אבן שמצאה את מקומה בדיוק במסילה שלו או ענף שנשבר והוא זה אשר מפריע לו להיסגר. רבים ממהרים להזמין טכנאי לפני שהם בדקו האם ישנו גורם מפריע שכזה. צאו מהרכב ובדקו את המצב. במידה ומצאתם חפץ שמפריע לשער נסו להוציא או להזיז אותו משם. אולם, אם מדובר בחפץ מסיבי או כזה שנתקע חזק במסילה של השער או השער עצמו עדיף לקרוא לאיש מקצוע על מנת לא לגרום נזק לשער או לעצמנו.
  • מוזר ככל שזה יישמע אך יכול להיות שמדובר בסוללות שהתרוקנו בלבד. שערים רבים מופעלים על ידי שלט רחוק וכאשר מתרוקנות הסוללות אנשים נוטים לחשוב שהתקלקל השלט או החיישן של השער. צמד סוללות חדש יפתור במהירות ובקלות את התקלה.

שירות תיקונים לשערים – לפנות לחברה בעלת ניסיון

'גילי ג.א שערים' הינה חברה בעלת וותק, ניסיון וידע רבים במתן שירות תיקונים לשערים חשמליים בכלל ובפרט בייצור ושיווק של כל סוגי השערים והמחסומים האוטומטיים. במקביל, החברה מתמחה בכל סוגי עבודות המסגרות לרבות ייצור סוככים, מעקות, גדרות ומדרגות. צרו עמנו קשר ואנו נתאים לכם את המיגון האולטימטיבי לבית או לעסק.

לפני שנגיע למצב של תיקון מחסום כל שבוע

נכון, כמו לכל מוצר חשמלי, גם למחסומים ושערים יש בלאי ולעתים גם האיכותיים והטובים שבהם זקוקים לשירות של תיקון מחסום על ידי איש מקצוע, אך יחד עם זאת, אם נבחר את החברה הנכונה ממנה נרכוש את המוצר אנו נצמצם את הסיכון שזה יקרה בתדירות גבוהה. כך נבחר נכון:

  • וותק וניסיון: לכל חברה אשר קיימת תקופה לא מבוטלת של מספר שנים דו ספרתי ישנה כנראה סיבה לכך שהיא עדיין עובדת ושורדת. יחד עם זאת, יש לשים את החוצץ בין הוותק לניסיון. ישנן חברות רבות אשר שנים עסקו בייצור והרכבת סוגים ספציפיים של שערים ומחסומים אבל אינם בקיאים בסוגים אחרים.
  • תקשורת עם סוכן המכירות: סוכן המכירות צריך להיות קשוב ללקוח ולהמליץ לו בתבונה על המחסום שיתאים ביותר לצרכיו. אם מדובר בחניה קטנה המצריכה מחסום חשמלי סטנדרטי ואתם חשים שאיש המכירות מנסה "לדחוף" לכם שער דקורטיבי או הצעה שהיא קיצונית יקרה יותר זה דגל אדום.
  • אחריות: חברה רצינית ומכובדת תדע לעמוד מאחורי המוצרים שהיא מייצרת ומשווקת. וודאו כי החברה מעניקה לכם אחריות על מנת שבמידת הצורך יהיה לכם למי לפנות.

תיקון מחסום – אין חכם כבעל ניסיון

מאות הפרויקטים והשנים הרבות ברזומה של חברת 'גילי ג.א שערים' לא משאירים מקום לספק. הלקוחות המרוצים, ההמלצות ומכתבי התודה אותם אנו מקבלים מזכירים לנו כל פעם מחדש שיש סיבה שאנו נמצאים בתחום התחרותי הזה כבר זמן רב. גם אם המצב מגיע לכזה שהלקוח זקוק לשירות תיקון מחסום המומחים שלנו מגיעים במהירות ועם חיוך גדול מתקנים את התקלה בזריזות. פנו אלינו ואנו נדאג לחזור אליכם במהרה ולצרף גם אתכם למשפחת 'גילי ג.א שערים'.

שירות תיקונים לשערים
צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם
פרטי קשר

עוד בנושא

מכירת שלטים

חברתנו מייבאת שלטים לכול סוגי השערים. להזמנת שלטים יש ליצור קשר עם אחד מנציגנו או בעמוד צור קשר. צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

קרא עוד »

צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן