מחסום בולרד

מחסום בולרד (עמודים נשלפים מהרצפה)

מחסום בולרד הוא עמוד הנשלף מהרצפה מיצור ומותקן על ידנו ומשמש לכניסה ויציאה מתוך חניון או שטח תפעולי. מחסום בולרד מותקן ע"י תושבות בתוך האדמה ובגובה המתאים כך שבמצב סגירתו הוא בקו אפס עם הכביש ואז ניתן לצאת או להיכנס מהחניון או משטח תפעולי.

המחסומים הנ"ל מותקנים תוך כדי הקפדה על ניקוז וביצוע עבודות חשמל ע"י בעלי מקצוע המוסמכים לכך. המחסום מותקן בשילוב מחסום זרוע קל ובשילוב גלאים מתאימים כך שלא יהיה מצב שהמחסום יפעל ברכב בזמן נסיעה.

המחסום עובד בתזמון מדויק עם מחסום זרוע כאשר מחסום הבולרד יורד לקו הכביש רק אז מתרומם מחסום הזרוע ורמזור מורה על כניסה לחניון ובשלב הסגירה המחסום הקל ייסגר והרמזור יראה אור אדום ומיד מחסום הבולרד יעלה. מחסום הבולרד כולל אופציה לתאורת לד על גבי המחסום.

חברתנו מתמחה בייצור והתקנה של מחסום בולרד תוך הקפדה על שילוב מערכות בטיחות נדרשות ותוך כדי הקפדה על יצור לוח פיקוד מתאים למגוון אפשרויות פתיחה נדרשות. צרו קשר וקבעו פגישת ייעוץ.

צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

עוד בנושא

מחסום בטחוני

מחסום זרוע ביטחוני מותקן על ידינו בסקטור הביטחוני או בישובים בעלי רגישות ביטחונית גבוהה. המחסום מורכב מעמוד נגדי היצוק בבטון המשלב בתוכו 2 פינים מפלדה

קרא עוד »
מחסום בולרד

מחסום בולרד (עמודים נשלפים מהרצפה) מחסום בולרד הוא עמוד הנשלף מהרצפה מיצור ומותקן על ידנו ומשמש לכניסה ויציאה מתוך חניון או שטח תפעולי. מחסום בולרד

קרא עוד »

צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן